Mis on
hooldusvabad taimed?

100% NATURAALSED TAIMED

Stabiliseeritud taimed on läbinud spetsiaalse töötlemise protsessi, mille käigus on nad viidud "uinunud olekusse". Seeläbi säilitavad taimed aastateks enda loomuliku ilu ja värskuse, vajamata päevavalgust ja kastmist.

STABILISEERIMISE PROTSESS

Taimedes leiduv loomulik taimevedelik asendatakse spetsiaalselt väljatöötatud taimse biolaguneva säilitusvedelikuga, mis peatab taime arengu ning jätab taime uinunud olekusse, jäädes 100% loomulikuks. Konserveerimisvedelik ei aurustu ning see peatab kõik bioloogilised protsessid, misläbi püsivad taimed muutumatult kaunitena aastaid ning ei vaja seejuures hoolt, kastmist ega päikesevalgust.

Taimede hooldus

image3

Kauakestev ning vastupidav

Stabiliseeritud taimed on ülimalt vastupidavad ning kauakestvad. Õige kasutuse korral saate nautida naturaalsete toodete ilu aastaid. Taimed ei vaja pügamist ega vett.

image6

Millest hoiduda?

Vältige otsest tugevat päikesevalgust. Puhastage taimi aegajalt tolmust, kasutades selleks pehmet tolmuharja või mikrokiud lappi. Taimi ei tohi hoida niisketes ruumides, ega kasta! Taimede ja puude lehtede katsumine on säilivuse tõttu keelatud.

image5

Stabiliseeritud taimede eelised

Kõik pakutavad tooted on päris naturaalsed taimed. Taimi on töödeldud spetsiaalsete looduslike biolagunevate stabiliseerimislahustega. Kasutatud pole ühtegi mürgist ega toksilist ainet. Taimed on inimesele ja loomadele täielikult ohutud.

 

image4

Tegemist ei ole sünteetiliste toodetega (kunstlilledega)

Hooldusvabad taimed läbivad protsessi, mis viivad tooted stabiliseeritud seisundisse. Meie tooted on täielikult plastiku ning muude sünteetiliste ainete vabad!